Naše firma se zabývá také zakázkovou výrobou obalů. S naší pomocí výroby obalů na zakázku  vám umožníme odlišit se od konkurence  a vytvořit skvělé řešení přímo na míru konkrétnímu produktu.
Balení do lékových dóz je velmi žádaným obalem zejména pro doplňky stravy nebo nutriční výživu. V posledních letech jde o velmi oblíbené a žádané zboží.

Vyrobíme přesně podle velikosti vašeho produktu, navrhneme vhodný materiál a pokud si bude klient přát i etiketu.
Jsme schopni vyrobit obaly pro váš produkt lahvičky, kartony i etikety. Jsme profesionálové a máme několikaletou praxi. Máme mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Připojte se k nim i vy.

Lahvičky

Naše firma vyrábí také lékové lahvičky, flakonky,lahve do 5l.  Balení do lahviček je vhodné zejména pro tekuté produkty, ale můžeme balit do lahviček i kapsle, tablety, doplňky stravy aj.
Každá lahvička je pod přísným dohledem hygienických pravidel a je opatřena etiketou, kterou vám i na vaše přání rádi navrhneme a zhotovíme.

Kartony

Kartony jsou velmi oblíbeným a asi nejpoužívanějším obalovým materiálem. Do kartonů lze zabalit prakticky cokoliv, pod jste šikovní , jako my.
Balíme do kartonů produkty pro ochranu při přepravě, do kartonů lze zabalit kusové, ale i sypké produkty.
Tekuté produkty lze také balit do kartonů a to ve speciální úpravě vnitřní strany, která je opatřena hliníkovou fólií proti protečení.

Etikety

Etiketa je nedílnou součástí každého produktu. Nejen, že udává název daného zboží,jeho původ, složení, gramáž a ostatní důležité údaje, ale především upoutává oko zákazníka.
Naše služby zahrnují návrh etikety pro daný produkt i jeho realizaci. Naše práce je originální, velmi profesionální a kreativní zároveň.

Poradíme, vyrobíme, zabalíme!

Při veškeré výrobě a balení do sáčků, lekových dóz,balením léků, balením tekutých produktů, balením potravinových doplňků dodržujeme technologické postupy, klademe důraz na hygienu neboť v tomto oboru a při práci samotné je dodržování hygienickým pravidel velmi důležité.
Samozřejmě dodržujeme výrobní a skladovací proces a přísně  dodržujeme proces kontroly kvality. Dodržujeme předepsané normy.
Jsme špička ve svém oboru, proto neváhejte a zavolejte nám!

... protože obal prodává výrobek sám!KONTAKTUJTE NÁS

© Copyright 2019 - HPack - Packing Solutions
Translate »